Prázdny košík

NOBASIL MPS 120mm

Izolácia NOBASIL MPS

izotrend izolacia nobasil MPS
DĺžkaŠírkaHrúbkaBalenie
1 m 0.6 m 120 mm 2.4 m²
Cena za m² s DPH: 14,87 €
Predajná cena35,68 €
Predajná jednotka balík

Izolačný materiál MPS sa vyrába z minerálnych vlákien, ktoré sú spájané živicou. Je v celom priereze hydrofobizovaný. MPS je nadštandardne tuhá viacúčelová minerálna izolácia s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami vo forme dosiek. Vynikajúce mechanické vlastnosti zjednodušujú jej aplikáciu v roštových konštrukciách ako napr. šikmé strechy, vnútorné steny, alebo prevetrávané fasády. Výrobok zvyšuje požiarnu odolnosť konštrukcie a významne pohlcuje hluk, resp. prispieva k zvýšeniu vzduchovej nepriezvučnosti.

MPS je určený na tepelnú, zvukovú a protipožiarnu izoláciu stavebných konštrukcií, v ktorých izolácia nie je namáhaná tlakom, napr. izolácia šikmých striech, interiérových stien, montovaných a odvetraných fasádnych systémov z exteriérovej strany i ako výplň do ľahkých panelových stien a sendvičových konštrukcií. Nie je určený do prostredia s otrasmi a chvením.

Príslušné množstvá dosiek sa ukladajú do tvaru balíka, ktorý sa obaľuje zmršťovacou PE fóliou. Balíky je možné dodávať jednotlivo alebo na palete. Ochranný obal je označený logom výrobcu a výrobným štítkom, ktorý špecifikuje technické vlastnosti výrobku a doporučený spôsob jeho aplikácie. 

súčiniteľ tepelnej vodivosti λD
0,035
Rd
3,40
Trieda reakcie na oheň
A1
EC certifikát
K1-0751-CPD-146.0-01
Jednotiek v balení: 4

IZOTREND s.r.o.

Náplňou firmy je výroba a predaj izolačných materiálov z minerálnej a sklenej vaty. Naše produkty sú zamerané najmä na oblasti izolovania potrubia, komínov, protipožiarnych dverí , fasád, podkrovia, striech, vzduchotechniky, pecí a podobne. Zaoberáme sa aj predajom celej škály výrobkov na izoláciu od firmy KNAUFINSULATION.

Kontaktujte nás

Adresa: Szabóova 502/18, 991 28 Vinica

Prevádzka: Dolné Plachtince 223

Ing. Florian Gyurász:  0907 625825

Ing. Roman Jareš: 0907 818721

e-mail: izotrend@izotrend.sk

Referencie

© 2018 IZOTREND s.r.o. All Rights Reserved. Designed By MarHa

Search